„…Judėk ir būsi sveikas…“ tokiais žodžiais balandžio 6 d. prasidėjo Ringauduose Kauno rajono 1-2 klasių estafečių varžybos. Sporto šventė dalyviams suteikė galimybę patirti naujų įspūdžių kitoje aplinkoje, veikloje, organizatoriams -  impulsą naujoms idėjoms, aktyvesniai veiklai.

      Varžybose dalyvavo Babtų, Akademijos, Ežerėlio, Kulautuvos, Karmėlavos, Ringaudų, Mastaičių, Šlienavos mokinių komandos. Pirmąją vietą iškovojo Ringaudų pradinės mokyklos komanda, antrąją – U. Karvelis gimnazijos komanda ir trečiąją – Babtų  gimnazijos komanda. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o  nugalėtojai dar ir atminimo taurėmis. Šventę papuošė aerobikos šokių mokytojos Viktorijos Treigytės šokėjų pasirodymas. Atsisveikinome tikėdami, kad  sporto šventė suteikė džiugių akimirkų visiems dalyvavusiems, leido pajausti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą.

 

 

Renginį organizavo I. Norkaitienė, Č. Galicinienė,   V. Vasilavičienė

Kauno rajono mokyklų trečių klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas

                                                            ,, Žinau, moku, galiu“

 

      2017 m. kovo 28 d. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje vyko Kauno rajono mokyklų trečių klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas ,, Žinau, moku, galiu.“ Konkurse dalyvavo net 37 mokiniai.

      Konkurso užduotys buvo sudarytos iš  dviejų dalių. Pirmoje dalyje mokiniai turėjo atlikti teksto suvokimo užduotis, o antroje – kalbos užduotis. Po kruopštaus vertinimo komisijos darbo paaiškėjo nugalėtojai.

       Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Nortė Karaliūtė, Vilkijos gimnazija, mokytoja Marija Seiliūtė

II vieta – Julius Baltaduonis, Garliavos Jonučių progimnazija, mokytoja Alma Krajašienė

III vieta – Vakarė Kaukėnaitė, Lapių pagrindinė mokykla, mokytoja Jūratė Silenkovienė

       Visi dalyviai buvo apdovanoti Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos padėkomis. Prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti Švietimo skyriaus diplomais.

            

                             Kauno r. pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkė,

                            Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių

                                                                     mokytoja metodininkė Margarita Čėplienė

                     

            

                               Dailaus rašto ir iliustravimo konkursas

                   Ugdydami mokiniams meilę, pagarbą lietuvių kalbai, Babtų gimnazijoje 2017 02 - 03 mėn. buvo surengtas dailaus rašto ir iliustravimo konkursas. Iš Kauno rajono antrų klasių mokinių mokytojai atrinko dailiausiai, tvarkingiausiai rašančius, piešiančius po du mokinius. Iš viso konkurse dalyvavo 88 Kauno r. antrokai. Konkurso metu mokiniai turėjo nurašyti tekstą, atitinkantį jų amžiaus grupę ir jį iliustruoti. Vertinimo komisija labai objektyviai įvertino kiekvieną darbą, žiūrėjo į tvarką, raidelių rašymą ir jungimą, raidžių pasvirimą, kūrybinio darbo atlikimą. Visi laureatų darbai buvo eksponuojami Babtų gimnazijoje. Buvo atrinkti 5 darbai, kurie pilnai atitiko konkurso reikalavimus ir 17 darbų, kurie išsiskyrė kūrybine raiška. Kovo 15 d.  Babtų gimnazijoje vyko apdovanojimų šventė. Visi laureatai buvo apdovanoti Kauno r. švietimo skyriaus padėkos raštais, dovanomis. Visi kiti 17 dalyvių buvo apdovanoti Babtų gimnazijos padėkomis ir dovanėlėmis.

laureatai.pdf
Adobe Acrobat Document 275.7 KB

Kauno rajono ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiados atgarsiai

 

 

 

Vasario 28 d., linksmai išvijus žiemą iš kiemo, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje prasidėjo rimti darbai. Į ketvirtokų rajoninę matematikos olimpiadą sugužėjo net 11 mokinukų ir jų mokytojų iš Kauno rajono. Kol mokiniai sprendė užduotis, jų mokytojai apžiūrėjo gimnaziją ir apsilankė muziejuje bei išgirdo muziejininkės Daivos pasakojimą apie Ugnę Karvelis.

 

Pasibaigus olimpiadai ir išlydėjus jos dalyvius namo darbo ėmėsi garbinga vertinimo komisija, kurios dėka paaiškėjo patys gabiausi mokiniai. Pirmą vietą užėmė Garliavos Jonučių progimnazijos ketvirtokas Augustas Survila. Nuo pirmos vietos mažai atsiliko Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos ketvirtokė Ineta Paužaitė. Garbingą trečiąją vietą užėmė Neveronių gimnazijos ketvirtokas Martynas Paukštė.

 

Sveikiname Kauno r. ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojus linkime visiems sėkmės ir gražaus pavasario!

 

Estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

 

Vasario 22 d. Babtų gimnazijoje vyko Kauno rajono pradinių  klasių mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Jose susirungė 5 komandos: Ringaudų pradinės mokyklos, Zapyškio pagrindinės mokyklos, Babtų gimnazijos, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos ir Raudondvario A. ir A. Kriauzų  mokyklos-darželio pradinukai. Tarp visų komandų vyko atkakli kova, kuri iš komandų pareikalavo greitumo, orientacijos, vikrumo, susiklausymo ir bendro darbo komandoje. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad garbingiausią I vietą, jau ne pirmus metus iš eilės, iškovojo Babtų gimnazijos pradinukai (mokyt. A. Talalienė). II vietą - Ringaudų (mokyt. S. Špiliauskienė, A. Žilinskienė), o III vietą - Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pradinukai (mokyt. S. Greičiuvienė, M. Čeplienė). Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir padėkos raštais.

 

 Babtų pradinukams varžybos dar nesibaigė. Jie Kauno rajono garbę gins Respublikinėse estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Linkime jiems sėkmės ir pergalių.

 

 

 

                                                                 Pradinių kl. mokytoja  Alma Talalienė

 

Išvyka į Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklas

      Vasario 21 dieną Kauno r. pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio narės, rajono mokyklų mokytojos apsilankė Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje ir Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykloje-darželyje.

Labai šiltai mūsų rajono mokytojas sutiko Kazlų Rūdos pradinės mokyklos direktorė Lina Laužaitienė, mokytojai. Mokyklos šeimininkai trumpai apžvelgė vykusius projektus ir šventes, papasakojo mokyklos istoriją. Klasėse buvo gausu metodinių priemonių, vaizdinės medžiagos. Galėjome pasižvalgyti po mokyklos edukacines erdves ir ugdymuisi palankias aplinkas.

       Kelionę tęsėme netradicinio ugdymo įstaigoje, Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykloje - darželyje. Pasitikusios kolegės surengė ekskursiją po mokyklą. Mokyklos direktorė Asta Ališauskienė bei pavaduotoja Asta Bendinskienė džiaugėsi savo mokiniais ir nuveiktais darbais. Papasakojo mokyklos atsiradimo istoriją. Turėjome padirbėti ir pačios. Įveikėme kelias kūrybines užduotis.

       Po trumpos pertraukėlės skubėjome į seminarą  „Mokytojo psichinės sveikatos stiprinimas“ (lektorė Asta Gudynienė), kurio metu sužinojome, kaip pagerinti savo emocinę sveikatą, išmokome save nuraminti naujais ir seniai žinomais, bet primirštais būdais.

       Padėkojome mokyklų administracijai, mokytojams už šiltą priėmimą. Prie kavos, arbatos  puodelio su  mokytojais pasidalinome gerąja darbo patirtimi, žiniomis apie vertinimą, kalbėjome įvairiomis aktualiomis temomis.  Tikimės, kad šis susitikimas ne paskutinis, o tik nuoširdaus bendravimo ir bendradarbiavimo pradžia.

               Kauno r. pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Margarita Čėplienė

Akcija "Globokime paukštelius žiemą"

 

Sausio 18 d. pasaulio pažinimo pamoka 2c klasės mokiniams vyko netradicinėje aplinkoje.  Vykome į Žemuosius Šančius, aplankėme didžiausią Baltijos šalyse likusių žiemoti paukščių koloniją. Stebėjomės čia pasilikusių žiemoti ančių ir gulbių gausa. Sužinojome apie karališkųjų paukščių gyvenimo būdą, kalbėjomės, kaip pagelbėti žiemojantiems paukščiams, lesinome gulbes ir antis. 

 

 Mokytoja Vilma Vitkauskienė

 

 

 

 

Garliavos Jonučių progimnazijos 1f klasės mokinukai padeda išgyventi paukšteliams žiemą.

 

Mokytoja Laima Gruštienė

 

Kai tik užklojo sniegas žemę ... mažieji mūsų 1 h klasės pirmokai susirūpino mažaisiais paukšteliais. Pasaulio pažinimo pamokų metu sužinoję, kokie paukšteliai lieka žiemoti, jie sukluso ir nutarė kartu su tėveliais bei klasės draugais jais pasirūpinti . Namuose su tėveliais darė lesyklėles  ir taip  kasdien rūpinasi mažaisiais savo draugais -giesmininkais.
Radvilės Krikštonaitytės ir Domanto Jankausko nuotraukos.
Mokytoja Daiva Selvianienė

Atėjus žiemai  būtina pasirūpinti paukščiais, nes šaltą ir gilią žiemą jie savimi pasirūpinti negali. Tad  Garliavos Jonučių progimnazijos 1b klasės mokiniai suskubo paukšteliams padėti- namuose įtaisyti  lesyklėles ar maitinimo vietas. Į pagalbą nutarė pasikviesti tėvelius – daugiau rankų, bus smagesnis darbas! Tėveliai noriai padėjo, ir jau  po savaitės galėjome džiaugtis lesyklose besisukiojančiais paukšteliais. Apie tai pasakoja nuotraukos.

 

                                                               1 b klasės mokytoja R.Valūnienė

 

 

 

Akcija „Padovanok Kalėdas“

 

Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Padovanokime Kalėdas“. Mokiniai gamino atvirutes, eglutes, o paskutinę prieškalėdinę savaitę jas dovanojo sutiktiems Akademijos gyvenvietės gyventojams ir gimnazijos darbuotojams. Kiekvienam sutiktajam vaikučiai padainavo Kalėdinę dainelę, linkėdami džiaugsmingų šventų Kalėdų. Buvo patenkinti ir mokiniai, ir sutikti žmonės. 

Akcija  „Pakeliui į Kalėdas“.

 

           Gruodžio 13 d. Kačerginės pagrindinės mokyklos antrokai, kartu su savo mokytoja Asta, lankėsi Šatijų rezidencijoje - senjorų globos namuose. Vaikai senjorams paruošė adventinį koncertėlį bei pasveikino artėjančių Šv. Kalėdų proga savo gamintais atvirukais bei keptu varškės - obuolių pyragu. Buvo gera ir miela kartu visiems pabūti.

                                     KONKURSAS "MUZIKOS ŠALYJE"

Susirinko patys gabiausi ir  šauniausi muzikos mylėtojai su savo mokytojomis. Viktorinoje dalyvavo net vienuolika komandų iš Kauno rajono mokyklų. Tai Lapių, Kulautuvos, Batniavos, Garliavos Adomo Mitkaus, Kačerginės pagrindinių mokyklų, Vilkijos ir Ugnės Karvelis gimnazijų, Ringaudų pradinės, Ilgakiemio, Raudondvario A. ir A. Kriauzų ir Rokų mokyklų - darželių komandos. Kiekvienos mokyklos komandą sudarė po du 3 - 4 klasės mokinius. Susirinkusius vaikus ir mokytojus pasveikino mokyklos direktorė Aurika Laurinaitienė bei viktorinos sumanytoja ir organizatorė, pradinių klasių mokytoja Asta Ulinskaitė .

Viktoriną komandos pradėjo namų darbu –  prisistatymu. Vėliau teko paplušėti atskiriant kuris kūrinys yra sukurtas lietuvių, o kuris užsienio šalių kompozitoriaus, atskirti koks skambančio muzikos kūrinio metras, teorines žinias pasitikrinti sprendžiant kryžiažodį. Taip pat teko  pabūti kūrybiškiems bei inscenizuoti vandens, miško, paukščių skleidžiamus garsus.

Viktorinos laureatais tapo Ugnės Karvelis gimnazijos komanda. Antrąją vietą užėmė Ringaudų pradinės mokyklos mokinių komanda, trečiąją – Kačerginės pagrindinės mokyklos komanda.

Renginio metu mokinius ir pedagogus lydėjo smagi nuotaika. Džiaugiamės, kad jau antrą kartą organizuotas renginys tampa tradiciniu ir sulaukia vis daugiau dalyvaujančių komandų.        

                                                           Konkursas "Gudrutis"

2016 m. lapkričio 15 d. Kauno rajono Ringaudų pradinėje mokykloje įvyko 2 - 4 klasių mokinių konkursas ,,Gudrutis". 

Konkursą organizavo ir vedė Ringaudų pradinės mokyklos mokytojos Andželika Žilinskienė ir Gitana Grybauskienė. 

Į pirmąjį tokį konkursą atvyko dešimties mokyklų mokiniai. Konkurso dalyviai rungėsi 3 etapuose. Mokiniams reikėjo įveikti sudėtingas lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo užduotis.

Gudriausia Kauno rajono 2 klasės moksleive tapo Ringaudų pradinės mokyklos mokinė Urtė Senvaitytė, 3 klasės - Mantas Dalinkevičius iš Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, o 4  klasės -   Augustas Brazinskas iš Jonučių progimnazijos.

Visi mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, o nugalėtojai - diplomais ir enciklopedijomis.

 

Andželika Žilinskienė,

 

Gitana Grybauskienė

Kauno rajono pradinių klasių mokytojų pleneras „Birželio spalvos“

Pradinių klasių mokytojų išvyka į Vilniaus Prano Mašioto

pradinę mokyklą

 

   ,,Sveiki sulaukę šv. Velykų"

Konkursas "Raštingiausias trečiokas"

 Kauno rajono mokyklų antrų klasių mokinių dailaus rašto konkursas

  ,, Dailus raštas akį glosto“

 

     

Akcija - pamoka

"Būk saugus eismo dalyvis"

 

                      

                                            Gamtosauginė akcija

 ,, Pasirūpinkime paukšteliais žiemą“

Kauno r. pradinio ugdymo mokytojų konferencija

„Pažinkime savo aplinką ir pasaulį“.  

Kauno rajono pradinio ugdymo mokytojų pleneras

"Ties Nevėžio vingiu"

Konkursas  "Mano žalioji palangė"

Antrų klasių mokinių dailiojo rašymo konkursas


Kauno rajono pradinių klasių mokytojų dailės ir technologijų praktinė konferencija

„Ne vien duona žmogus sotus“.

Gerumo akcija ,,Pakeliui į Kalėdas" - 2014

Gerumo akcija ,,Pakeliui į Kalėdas"- 2013

Panevėžiuko pagrindinės mokyklos pradinukai

Piliuonos vidurinės mokyklos 3 klases mokiniai (mokyt. Daiva Klizaitė) sveikino  mokyklos valgyklos darbuotojas ir dėkojo už jų sunkų darbą ir skanų maistą.

Pakeliui į Kalėdas Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos pradinukai

Kulautuvos vidurinės mokyklos pradinukai

 Jaukių, džiugių  švenčių linki Ežerėlio pradinukai.

Neveronių pradinukai

neveronys.doc
Microsoft Word Document 5.1 MB

Babtų gimnazijos pradinukai

Atsakymai

Gerumo akcija ,,Pakeliui į Kalėdas" - 2012.

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems, juk gerumo niekad nebus per daug.

Batniavos pradinukai

Čekiškkės pradinukai

Kulautuvos pradinukai

Ežerėlio pradinukai

Babtų pradinukai

2012 m. gegužės 11 d. Babtuose vyko tradicinis Kauno rajono 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Vaivorykštės spalvas paliesk"

Meninio skaitymo konkurso dalyviai ir jų mokytojai.

Meninio skaitymo konkurso laimėtojai (iš kairės į dešinę):

Gytis Gotautas (Babtų mokykla-darželis, mokytoja D. Raudonienė) - 3 vieta; Dovydas Markevičius (Zapyškio pagrindinė mokykla, Altoniškių skyrius, mokytoja B.Bielskienė) – 1 vieta ; Laurynas Volskis (Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokykla-darželis, mokytoja A. Stankevičienė) – 3 vieta; Vaiva Poželaitė (Batniavos pagrindinė mokykla, mokytoja V. Jucienė) - 2 vieta. 

Kauno rajono pradinių klasių mokytojų parodos ,,Pavasarinių idėjų mugė dailės ir technologijų pamokoms" fragmentai  (2012-04-04)